اخبار

تشکیل دو کمیته برنامه ریزی در اداره کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی

ه منظور ساماندهی برنامه ها و فعالیت های مصوب اداره کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی، از سوی مدیر کل محترم جناب آقای دکتر فریدونی، مسئولیت راه اندازی 2 کمیته برنامه ریزی به شرح ذیل به عهده معاونان اداره کل، آقایان رضوانی و علی پور گذاشته شد.

 

تشکیل دو کمیته برنامه ریزی در اداره کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی

به منظور ساماندهی برنامه ها و فعالیت های مصوب اداره کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی، از سوی مدیر کل محترم جناب آقای دکتر فریدونی، مسئولیت راه اندازی 2 کمیته برنامه ریزی به شرح ذیل به عهده معاونان اداره کل، آقایان رضوانی و علی پور گذاشته شد.
کمیته برنامه ریزی تشکل ها و فعالیت های فرهنگی و نمایشگاهها به مسئولیت آقای داریوش رضوانی
کمیته برنامه ریزی ادیان، مذاهب و اقوام به مسئولیت آقای علی علی پور
قابل ذکر است این کمیته ها بلافاصله پس از ابلاغ احکام مربوطه، فعالیت خود را آغاز کرده و مقرر شد جلسات دوره ای، به تناسب فعالیت های پیش رو، به صورت دوهفته یک بار یا ماهیانه در اداره کل تشکیل شود. برنامه ریزی و تدوین برنامه ها وفعالیت های اداره کل در سال 94 یکی از دستور العمل های اصلی این دو کمیته به شمار می رود.
تشکیل اولین جلسه کمیته مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی
اولین جلسه با مسئولیت داریوش رضوانی معاون اداره کل در تاریخ دوشنبه 93/10/22 با موضوع مرور بر شرح وظایف و تقسیم کار در بخش های مختلف تشکیل و کارشناسان هر بخش توضیحاتی را در حوزه ماموریت خود ارایه دادند.
در ادامه جلسه شور گردید ظرف یکماه در بخش فعال سازی و مشارکت تشکل های فرهنگی، بخش بین الملل شامل نمایشگاه ها و تورهای فرهنگی و همچنین مجوز مسابقات نمایشگاه ها و جشنواره ها و تفاهم نامه های بین الملل و بزرگداشت مفاخر برنامه های پیشنهادی را ارائه نمایند.

۲۳ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید