اخبار

حضور پررنگ شکرستان در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی

حضور پررنگ شکرستان در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی
«اسکندر بزرگ» به جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی رسید «شکرستان» و «زوزو» محصولات حوزه هنری در حوزه اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی حضور فعالی خواهند داشت.

 

«شکرستان» و «زوزو» محصولات حوزه هنری در حوزه اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی حضور فعالی خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی، مرکز مطالعات و تولیدات انیمیشن حوزه هنری با ارئه آثار خود به جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی حضور فعالی در این جشنواره داشته است.
این مرکز که محصولاتی همچون «شکرستان» و «زوزو» را تولید و عرضه کرده است، نمونه‌های تازه و جدیدی را که قرار است به تولید انبوه برسند، به جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی ارسال کرده است.
عروسک، دفترچه یادداشت، دفاتر نقاشی و مداد، کیف و کفش و... از تولیدات مرکز مطالعات و تولیدات انیمیشن حوزه هنری است که در قالب 43 عنوان در جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی شرکت کرده است و به رقابت با دیگر آثار ارائه شده به این جشنواره خواهد پرداخت.
اختتامیه جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی شهریورماه 94  در تهران برگزار می‌شود.

این جشنواره به همت اداره کل مجامع، تشکلها و فعالیتهای فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری سازمان زیبا سازی شهرداری تهران برگزار گردیده است.
 و اولین دوره آن در حال برگزاری است.
 

۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید