اخبار

جلسه هم اندیشی کارکنان اداره کل مجامع، تشکلها و فعالیت های فرهنگی

جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر فریدونی مدیر کل مجامع، تشکلها و فعالتیهای فرهنگی و معاونین، آقایان رضوانی و علی پور و همکاران این اداره کل در خصوص ارتقاع کمی و کیفی امور جاری و فعالیتهای فرهنگی در تاریخ 17/5/94 برگزار گردید.

 

جلسه هم اندیشی کارکنان اداره کل مجامع، تشکلها و فعالیت های فرهنگی

این جلسه با حضور جناب آقای دکتر فریدونی مدیر کل مجامع، تشکلها و فعالتیهای فرهنگی و  معاونین، آقایان رضوانی و علی پور و همکاران این اداره کل در خصوص ارتقاع کمی و کیفی امور جاری و فعالیتهای فرهنگی در تاریخ 17/5/94 برگزار گردید.
در ابتدا دکتر فریدونی در خصوص کارکنان و انتظارات جدید و تعامل هر چه بیشتر با موسسات و تشکل ها مطالبی را بیان کردند.
 ایشان 3 محور اصلی فعالیتهای این اداره کل را بشرح زیر بیان نمودند:
1.    دیپلماسی فرهنگی و فراهم شدن سازکار لازم برای فعالیتهای فرهنگی برون مرزی از طریق تورهای فرهنگی و نمایشگاه های کتاب و نشست ها.
2.    گسترش امور مربوط به ادیان و اقوام که تاکید جدی دولت محترم و مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که نیازمند برنامه ریزی منسجم تر و ارتباط تنگاتنگ با پیروان ادیان توحیدی می باشد.
3.    برنامه ریزی مطلوبتر برای ساماندهی فعالیت ها در قالب صدور مجوز نمایشگاه ها، جشنواره ها و مسابقات فرهنگی ونظارت و حمایت از این فعالیت ها.
ایشان در پایان به موضوع فعال شدن دبیرخانه گرنت(حمایت از ترجمه) و همچنین اجرایی شدن موضوع نظارت بر نمایشگا های کتاب داخلی و خارجی اشاره کردند.
وی برگزاری جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی را خوب ارزیابی کردند و آثار ارائه شده را بیش از حدانتظار دانستند.

۱۸ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید