اخبار

برگزاری دومین نشست معاونت فرهنگی با مدیران کل فرهنگ و ارشاد استان ها در بندرعباس

برگزاری دومین نشست معاونت فرهنگی با مدیران کل فرهنگ و ارشاد استان ها در بندرعباس
همایون امیرزاده مشاورعلمی، فرهنگی و مدیریتی معاونت امور فرهنگی از برگزاری دومین نشست تخصصی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیران کل فرهنگ و ارشاد استان ها به میزبانی شهر بندرعباس خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وی در این باره توضیح داد: این نشست تخصصی با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و مدیران ستادی معاونت امور فرهنگی روزهای ٢٥ و ٢٦ آذرماه به میزبانی شهر بندرعباس برگزار می شود.

امیرزاده با اشاره به برنامه های این نشست تخصصی گفت: در این نشست ٤ کارگروه حضور خواهند داشت. کارگروه سیاست گذاری، برنامه ریزی و تعاملات فرهنگی، کارگروه چاپ و نمایشگاه های کتاب، کارگروه ادبیات، مفاخر و اقوام ایرانی و کارگروه کتاب و کتابخوانی. این کارگروه ها در این نشست تخصصی به بررسی مسایل و موضوعات معاونت امور فرهنگی می پردازند.

بر اساس این گزارش، نخستین نشست معاونت امور فرهنگی با مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مهرماه ١٣٩٣ به میزبانی شهر تبریز برگزار شد و از نتایج آن می توان به تصویب ٨٠ مصوبه با موضوعات چاپ، کتاب و کتابخوانی، نمایشگاه های استانی و  ادیان و اقوام ایرانی اشاره کرد.

۲۵ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید