اخبار

فعالیت و حضور دبیرخانه "جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی- اسلامی" در دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی

فعالیت و حضور دبیرخانه  "جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی- اسلامی" در دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی
مدیر کل مجامع، تشکلها و فعالیتهای فرهنگی و دبیر دومین دوره جایزه کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی از حضور دبیرخانه این جشنواره در دومین نمایشگاه ملی اسباب بازی خبر داد.

دکتر علی فریدونی با اشاره به ارتباط موضوعی جایزه کالاهای فرهنگی با نمایشگاه اسباب بازی عنوان کرد از آنجایی که یکی از محورهای دومین جشنواره کالاهای فرهنگی به حوزه اسباب بازی و کتاب – اسباب بازی است تصمیم گرفته شد به منظور معرفی جایزه کالاهای فرهنگی و اهداف آن و نیز برقراری ارتباطات و تعاملات بیشتر با متخصصین و صاحب نظران این حوزه در این نمایشگاه حضور پیدا کنیم.
ایشان با اشاره به اهمیت اسباب بازی در شکل دهی شخصیت و فرهنگ و رفتار کودکان در آینده افزود: در میان کالاهای فرهنگی اسباب بازی از آن جهت که در شکل دهی و جهت دهی جسم و روح کودکان و نحوه رفتار آنان در بزرگسالی نقش بسزایی دارد باید مورد اهتمام و توجه ویژه مسوولین فرهنگی قرار بگیرد.
دومین جشنواره ملی اسباب بازی به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از 18 الی 22 مرداد و با شعار"من هم بازی، تو هم بازی" برگزار می شود. جایزه کالاهای فرهنگی معاونت امور فرهنگی در این نمایشگاه دارای 20 متر غرفه اختصاصی است و در ایام نمایشگاه نشست های تخصصی را نیز برگزار خواهد نمود.

۱۸ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید