اخبار

روادید 60 نفر از ناشران و شرکت کنندگان خارجی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صادر شد.

روادید 60  نفر از ناشران و شرکت کنندگان خارجی در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب  تهران صادر شد.
مدیر کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی و دبیر کار گروه نظارت بین الملل از صدور رویداد برای 60 نفر از مهمانان خارجی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر دارد.علی فریدونی عنوان کرد بر اساس وظایف محوله و طی فرآیندهای لازم اداری ،‌ تاکنون رویداد 60 نفر از متقاضیان از وزارت امور خارجه اخذ گردیده است. وی خاطر نشان ساخت با پیگیری های به عمل آمده روادید مابقی متقاضیان نیز در آینده نزدیک از وزارت امور خارجه اخذ و اطلاع رسانی خواهد شد.

 

روادید 60  نفر از ناشران و شرکت کنندگان خارجی درسی امین نمایشگاه بین المللی کتاب  تهران صادر شد.

مدیر کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی و دبیر کار گروه نظارت بین الملل از صدور رویداد برای 60 نفر از مهمانان خارجی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر دارد.
علی فریدونی عنوان کرد بر اساس وظایف محوله و طی فرآیندهای لازم اداری ،‌ تاکنون رویداد 60 نفر از متقاضیان از وزارت امور خارجه اخذ گردیده است.
وی خاطر نشان ساخت با پیگیری های به عمل آمده روادید مابقی متقاضیان نیز در آینده نزدیک از وزارت امور خارجه اخذ و اطلاع رسانی خواهد شد.
وی افزود با تعامل خوبی که با بخش کنسولی وزارت امور خارجه بر قرار شده روند پیگیری رویدادهای درخواستی تا زمان برپایی نمایشگاه ادامه خواهد داشت و شرکت کنندگان خارجی می توانند درخواست های خود را به همراه مدارک مورد نیاز تا تاریخ 96/2/10 به این اداره کل ارسال نمایند.

در ادامه لینک مصاحبه تکمیلی مدیر کل مجامع، تشکلها و فعالیت های فرهنگی با سرویس خبری ایلنا در خصوص صدور روادید در بخش بین الملل سی امین نمایشگاه کتاب تهران امده است.

http://www.aftabir.com/news/article/view/2017/04/13/1676462

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۴:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید