اخبار

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری جایزه کالاهای فرهنگی برگزار شد.

دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری جایزه کالاهای فرهنگی برگزار شد.
دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری جایزه کالاهای فرهنگی با حضور علی فریدونی؛ دبیر جایزه کالاهای فرهنگی و اعضای شورا روز چهارشنبه (١٢ مهرماه) در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه اعضای شورا درباره محصولات فرهنگی و نحوه مشارکت کالاهای فرهنگی در این جایزه به بحث و تبادل نظر پرداختند. همچنین مقرر شد یکی از موضوعات بخش جنبی این دوره از جایزه به مانند سال گذشته بخش پژوهش‌های انجام شده در حوزه کالاهای فرهنگی باشد.
 دومین مصوبه این جلسه نیز درباره افزودن موضوع جدید به جایزه کالای فرهنگی بود و مقرر شد علاوه بر نوشت‌افزار، اسباب‌بازی و کتاب اسباب‌بازی بخش جدیدی به عنوان هدایای فرهنگی به موضوعات جشنواره افزوده شود.
 همچنین بر اساس مصوبه نخستین جلسه شورای سیاست‌گذاری مبنی بر انتخاب نام جدید برای جایزه کالاهای فرهنگی، در این جلسه هر یک از اعضای شورا نام‌های پیشنهادی خود را اعلام کردند و درباره آن به ارایه توضیحات پرداختند. در پایان نیز دو نام برای تصمیم‌گیری و داوری نهایی انتخاب شدند.   
 بر اساس این گزارش، در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری جشنواره مصرف کالاهای فرهنگی مرتضی کاظمی، سعید حسینی، محسن حموله، سید محمدحسین سجادی نیری، عباس کاظمی، سید جمال هادیان طباطبایی، علی فریدونی و ایوب دهقان‌کار حضور داشتند.

۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۵:۲۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید