اخبار

فراخوان سومین دوره جایزه فیروزه (کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی ) منتشر شد.

فراخوان سومین دوره جایزه فیروزه (کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی – اسلامی ) منتشر شد.
مدیر کل مجامع، تشکلها و فعالیت های فرهنگی و دبیر جایزه فیروزه از انتشار فراخوان سومین دوره این جایزه خبر دارد.

علی فریدونی خاطرنشان کرد در راستای سیاست های کلان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی و نیز تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت حمایت از تولید داخلی، معاونت امور فرهنگی در نظر دارد سومین دوره جایزه فیروزه را در دی ماه سال جاری برگزار نماید.
وی با اشاره به موضوعات جایزه امسال عنوان کرد طراحان و تولید کنندگان کالاهای فرهنگی در
حوزه های نوشت افزار، اسباب باری،  کتاب–اسباب بازی و هدایای فرهنگی می توانند آثار و محصولات  خود را به منظور داوری حداکثر تا تاریخ 5/10/96 به این دبیرخانه ارسال نمایند.
وی با اشاره به همکاری موسسه نمایشگاه های فرهنگی در بخش نمایشگاهی جایزه اظهار داشت: افزون بر موضوعات بخش جوایز، تولید کنندگان سایر کالاهای فرهنگی نیز می توانند محصولات خود را در بخش نمایشگاهی عرضه نمایند.
دبیر جایزه فیروزه افزود: به منظور غنای هرچه بیشتر و ارتقاء سطح علمی جایزه، این دبیرخانه پژوهش های صورت گرفته در زمینه ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تولید و مصرف کالاهای فرهنگی را  مورد  رصد قرار داده و پژوهشگران می توانند آثار پژوهشی خود در قالب کتاب، پایان نامه و مقاله را به این دبیرخانه ارسال نمایند.

شرکت کنندگان در جایزه فیروزه می توانند آثار خود را به آدرس تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان فجر، پلاک 7، طبقه اول، دبیرخانه جایزه فیروزه و یا به آدرس الکترونیکی Jayezehfiroozeh@farhangmail.ir ارسال نمایند.

گفتنی است، سومین دوره جایزه فیروزه از سیزدهم تا هفدهم دی ماه سال جاری در محل بوستان گفتگو برگزار خواهد شد

۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۴:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید