اخبار

همایش بزرگداشت عبد الرحمان شرفکندی"هه ژار"در مهاباد برگزار شد

همایش بزرگداشت عبد الرحمان شرفکندی"هه ژار"در مهاباد برگزار شد
همزمان با آغاز هفته کتاب، دومین همایش منطقه ای علمی و ادبی استاد عبد الرحمان شرفکندی معروف به ماموستا هه ژار توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، اداره ارشاد مهاباد و با حمایت اداره کل مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی و حضور نماینده این اداره کل در تاریخ 23 و 24 آبان ماه در تالار وحدت شهرداری مهاباد برگزار شد.

همایش بزرگداشت عبد الرحمان شرفکندی "هه ژار" درمهاباد برگزار شد

همزمان با آغاز هفته کتاب، دومین همایش منطقه ای علمی و ادبی استاد عبد الرحمان شرفکندی معروف به ماموستا هه ژار توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، اداره ارشاد مهاباد و با حمایت اداره کل مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی و حضور نماینده این اداره کل در تاریخ 23 و 24 آبان ماه در تالار وحدت شهرداری مهاباد برگزار شد. در این همایش، که با استقبال چشمگیر اهالی فرهنگ مهاباد به همراه مقامات محلی و استانی مواجه شد، در ابتدا بخش هایی از سخنان مقام معظم رهبری در زمان ریاست جمهوری  که در تکریم از آثار مرحوم هه ژار بیان شده بود، پخش شد و سپس شخصیت های ذیل به ترتیب، سخنان خود را ارائه کردند:

ارائه گزارش همایش توسط دبیر همایش

مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی

فرماندار محترم مهاباد

امام جمعه محترم مهاباد

نماینده محترم مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی

برای همایش، 43 مقاله ارائه شده بود که از بین آن ها 8 مقاله انتخاب و در پایان مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین دو پنل تخصصی هم در طول همایش برگزار شد که به ارائه مقالات منتخب اختصاص داشت.             

۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید