اخبار

پنجمین جایزه فیروزه دیماه برگزار می‌شود

پنجمین جایزه فیروزه دیماه برگزار می‌شود
دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری جایزه فیروزه برگزار و زمان اختتامیه این جشنواره فرهنگی مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری پنجمین دوره جایزه فیروزه با ریاست دکتر محسن جوادی؛ معاون امور فرهنگی و رئیس شورا برگزار شد.
 
در این جلسه با نظر اعضای شورا، پنجمین دوره جایزه فیروزه در رشته‌های نوشت افزار، هدایای فرهنگی، اسباب بازی و عروسک و استارت‌های فرهنگی برگزار می‌شود و زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره در نیمه دوم دیماه خواهد بود. همچنین مقرر شد چندین پیش‌ رویداد و کارگاه آموزشی با موضوعات این رویداد فرهنگی قبل از زمان برگزاری اختتامیه جشنواره برگزار شود. 
 
دیگر مصوبه این شورا توجه به کالاهای فرهنگی در حوزه اقوام بود که بر این اساس مقرر شد در پنجمین دوره برپایی این جایزه فرهنگی به تشخیص دبیرخانه یکی از استان‌های دارای ویژگی‌های خاص تولید کالاهای فرهنگی در بخش جنبی پنجمین دوره جایزه فیروزه حضور پیدا کند و آثار آن‌ها در نمایشگاه جنبی جایزه فیروزه به نمایش درآید. 
 
در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری جایزه فیروزه که با ریاست دکتر محسن جوادی برگزار شد، مرتضی کاظمی، سید جمال هادیان طبایی زواره، سعید حسینی، آقای سادات، آقای حسینی و علی فریدونی و ایوب دهقانکار  حضور داشتند. 
 
۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید