اخبار

در قالب نشست‌های تخصصی ششمین جشنواره فیروزه:

نقش بازی در ارتقا یادگیری بررسی می‌شود

نقش بازی در ارتقا یادگیری بررسی می‌شود
در هشتمین نشست تخصصی ششمین دوره‌ جشنواره فیروزه کارشناسان «تاثیرات و نقش بازی در ارتقاء یادگیری در دوران کرونا» را به بحث و تبادل نظر می‌گذارند.

به گزارش دبیرخانه جایزه فیروزه، در ادامه‌ی سلسله نشست‌های مجازی این رویداد فرهنگی حامد تاملی، پژوهشگر و عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی و ....جعفری مدرس و مربی گروه‌های استارت آپ دانشگاهی با موضوع  «فناوری‌های نرم» به گفتگو می‌پردازند. براین اساس قرار است مبحث کالاهای فرهنگی و تولید آنها با رویکرد تاثیرات بازی بر یادگیری مورد بحث قرار گیرد. پیش از این بخش ویژه‌ی ششمین دوره از این جایزه با موضوع « خانواده، کالای فرهنگی و کرونا» از علاقمندان دعوت کرده بود تا تولیدات خود را جهت بررسی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

گفتنی است که با توجه به تغییر سیاست‌های این جشنواره در برگزاری مجازی جشنواره، نشست‌های تخصصی نیز از طریق رسانه‌های رسمی این رویداد فرهنگی در اختیار علاقمندان از سرتاسر کشور قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است که این نشست روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۸ از طریق پیج اینستاگرامی جشنواره به آدرس jayezeh.firoozeh در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.

کارآفرینان، تولیدکنندگان و پژوهشگران جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه WWW.JAYEZEHFIROOZEH.IR  مراجعه کنند.

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید