اخبار

در قالب سه نشست تخصصی

کالاهای فرهنگی در دوران کرونا به نقد و بررسی گذاشته می‌شوند

کالاهای فرهنگی در دوران کرونا به نقد و بررسی گذاشته می‌شوند
سه نشست‌ پایانی ششمین دوره جایزه فیروزه به موضوعات بازی، فناوری های نرم و محصولات فرهنگی اقوام ایرانی اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش دبیرخانه جشنواره  کالاهای فرهنگی ( فیروزه)، این سه نشست در روزهای ۲ تا ۶ اسفند  میزبان کارشناسان و متخصصان حوزه‌های مرتبط با کالاهای فرهنگی است. براین اساس  «بازی‌ها و اسباب‌بازی‌ها در دوران پاندمی» از جمله موضوعاتی است که آزاده  بیات ( پژوهشگر حوزه بازی و اسباب‌بازی» شنبه ۲ اسفند به آن خواهد پرداخت.

همچنین سعید ترخانی (دبیر مرکز فناوری‌های  صنعت انیمیشن ایران) و امیر سحرخیز( رییس هیات مدیره انجمن صنفی انیمیشن) در روز ۴ اسفند به بحث درباره‌ی « سواد رسانه‌ای و افزایش مصرف انیمیشن در ایام کرونا» خواهند پرداخت.

آخرین نشست تخصصی این جشنواره به موضوع « کالاهای فرهنگی و اقوام ایرانی» اختصاص دارد. در این نشست که ششم اسفند برگزار می‌شود،علی پورصفر( پژوهشگر حوزه تاریخ ایران و اقوام ایرانی) و کیانوش قلاوند( کارشناس اقتصاد و مولف) حضور خواهند داشت.

گفتنی است این نشست‌ها در ساعت ۱۸ روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه  به صورت مجازی و در پیج و کانال رسمی جشنواره در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در بخش‌های متنوع جشنواره می‌توانند به سامانه www.jayezehfiroozeh.ir  مراجعه کنند. 

 
۲ اسفند ۱۳۹۹ ۰۹:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید